Kişisel Gelişim Sitesi

Sınırlayıcı İnançlar

Sınırlayıcı İnançlar

Sınırlayıcı İnançlar

1

Bu güne kadar başarı elde etmenize engel olan sınırlayıcı inançlarınız nelerdir? Sizi neler engelledi? Gerçek başarı nasıl engelleniyor? Sizin hedefinize giden yolda sizi yoldan çeviren güçler nelerdi? O güçlerle karşılaştığınızda neler hissettiniz?

Bu sorulara cevaplar vererek durumunuzu mercek altına alabilirsiniz. Sizi engelleyen durumları inançları ve davranışları ortaya çıkarabilirsiniz. Bu inançların kaynağına inebilir ve onları sorgulayabilirsiniz. Bu olumsuz engellerin nerelerden size miras kaldığının keşfini yapabilirsiniz. Bunları teker teker ortaya çıkarabilirsiniz. Bunların sınırlayıcı inançlar olmaları nedeni ile kişisel gelişiminizde, kişisel olgunlaşma ve kişisel başarı konusunda sizlere engel olan inançlar olduklarını fark ederek onları kaynaklarına geri gönderebilir veya daha pozitif inançlarla switch’leyebilirsiniz.

Başarıya ulaştıran inançlar

Sizleri hedeflediğiniz işlerinizde başarılı kılan inançlarınız nelerdir? Bu inançları ortaya çıkarın. Bu inançlar sizi başarıya götürdüğü için ve gerçek başarı sağladıkları için dostlarınızdırlar. Onları bulun ve ortaya çıkarın. Onları sevin ve onları besleyin.

Gerçek başarıyı elde etmek için inançlarınıza ihtiyacınız vardır. İnançlarınız sizlere gerçek başarı verir.

Etiketler. Gerçek başarı, Bu güne kadar başarı elde etmenize engel olan sınırlayıcı inançlarınız nelerdir? Sizi neler engelledi? Gerçek başarı nasıl engelleniyor? Sizin hedefinize giden yolda sizi yoldan çeviren güçler nelerdi? O güçlerle karşılaştığınızda neler hissettiniz?

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/content/n3pnexwpnas01_data01/54/3652954/html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

*