Kişisel Gelişim Sitesi

İlişkiler Üzerine

İlişkiler Üzerine

İlişkiler Üzerine

39

Sevdiğiniz kimseyi nasıl sevmeye ve ona aşık olmaya başladığınızı hatırlıyor musunuz? Bir anda bu kimsenin sizin öbür yarınız olduğu kararına vardınız. Zihniniz ve kalbiniz bunu onayladı.

Her iki taraf da aynı şeyleri hissetti ve ilişkinizi sürdürmeyi daha fazla zaman birlikte olmayı seçtiniz.

Bir süre sonra bütün sevdiğiniz şeyleri sevdiğiniz insanla ilişkilendirme dönemi bitti.

Şimdi onun kusurlarını görmeye başladınız.

Sevmediğiniz şeyleri onunla ilişkilendirmeye başladınız. Davranışlarında, sürekli yapageldiği davranışlarında birden bire kusurlar belirmeye başladı. O da sizde kusurlar aramaya ve görmeye başladı.

Tartışmalar ve kavgalar yaşanıyor

Birbirinizden uzaklaşıyorsunuz. Aşık olduğunuz anı hatırlayın. Tüm varlığınızı ona feda ettiğiniz o anı hatırlayın. Şimdi o teslimiyet ve kutsal an sönmüş ve alışkanlıklara kurban edilmiş. İlişkinizi aşk değil alışkanlıklar yönetiyor.

Tutumunuzu değiştirdiniz

Keşfedilecek bir gizem kalmayınca, arayıcı insan başka arayışlara girer. Tutum değiştirir. Sanki gidecek bir yeri varmış gibi ilerlemek ihtiyacı hisseder. Yeni keşifler ona cazip gelir. Her zaman bu böyledir.  Tutumunuzu değiştirdiğinize göre ve yönetim sizin elinizde olduğuna göre bulunduğunuz durumu yeniden değiştirebilirsiniz.

Sevdiğinize bir şans tanıyın!

Tekrar o muhteşem anı gözünüzün önüne getirerek ve zihin ekranınızda o görüntüleri büyüterek ve canlandırarak ilişkinize renk katabilirsiniz. Her iki taraf da bunu uygulayabilir.  Bir kusur gördüğünüzde bunu büyütmek canlandırmak ve süresini uzatmak, ilişkinizi bozmaktan başka bir şeye yaramaz. O halde bu görüntüleri karartın kırıştırın ve atın. Bir saniye içinde zihin bunu yapabilir ve birkaç dakikalık deneme ile bu başarılabilir.

Kişisel gelişim kitapları , terapiler, bunu sık sık öğretiyorlar. İlişkilerinizi düzenlemek ve onları canlandırmak yine sizin elinizdedir. Tutumunuzu değiştirin, hayatınız değişsin…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/content/n3pnexwpnas01_data01/54/3652954/html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

*