Kişisel Gelişim Sitesi

Gerçek Başarı Yakalayanların Kaynağı İnsanlardır

Gerçek Başarı Yakalayanların Kaynağı İnsanlardır

Gerçek Başarı Yakalayanların Kaynağı İnsanlardır

Gerçek başarıyı yakalayan büyük insanların beslendiği esas kaynaklar yine insan kaynaklarıdır. Çünkü gerçek başarıya zirveye ulaşan insanlar genel olarak bütün insanlara karşı saygı ve sevgi beslemektedirler ve amaçlarında bütünleşmek konusunda ve takım ruhunu yüceltmek konusunda oldukça beceriklidirler.

Başarı, insana duyulan saygıdan gelir.

Yöneticiler işçileriyle Aynı masada oturup yemek yediği zaman işçiler tarafından takdir görür zaman zaman işçilerini ödüllendiren yöneticiler işçilerinden daha yüksek verim alırlar.

İnsanların bu tür yöneticilere duyduğu saygı büyüktür. Mükemmel noktalara ulaşmayı Hedef edinen ve bu hedefe doğru hızla ilerleyen şirketlerde bir anlayış daha göze çarpar.

15-

İyi Yönetici Nasıl Olunur?

Burada genel anlamda bütün insanlığa duyulan saygı kısacası girişilen bütün işlerde esas alınan kaynak insan olduğu için, çok önemlidir. İnsana saygı ve sevgiyi göstermek iş veriminin artırılmasında önemli bir katkı sağlar. Akıllı yöneticiler bunun farkındadırlar.

Hep Bana Rabbena!

Bir başarı sağlandığında bu başarının sağlanmasında emeği geçenleri de ödüllendirmek; gelecekteki başarıları garantiler. Yönetici ya da şirket sahibi, hep bana Rabbena mantığı ile hareket ederse mutlaka kaybeder.

Etiketler: başarı, gerçek başarı, yönetici, nasıl yönetici olunur, iyi yönetici nasıl olunur

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/content/n3pnexwpnas01_data01/54/3652954/html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

*