Kişisel Gelişim Sitesi

Düşünceler manyetik sinyaller yayıyor mu?

Düşünceler manyetik sinyaller yayıyor mu?

Düşünceler manyetik sinyaller yayıyor mu?

2

 

Henüz bilim bunun ip uçlarını yakalamış olsa da ve Quantum tabiri ortaya atılmış olsa da aslında net ve kesin bir sonuç elde edilmiş değildir. Fakat Charles Haanel 1900’lü yıllarda şu sözü söyler:” Mıknatıs sahip olduğunuz baskın düşünce ya da zihinsel tutum, benzerin benzeri çekmesi kuralına göre , zihinsel tutumumuz kendi doğasına uygun şartları kendine çeker.”

Düşüncelerin manyetik frekansları vardır. Biz bir şeyi düşündüğümüzde bu düşünceler bir yere kaybolmazlar. Aksine bir yerde toplanırlar. Biz bu noktada bir kaynağız.

Televizyon yayınlarının her biri belli bir frekans bandında yayın verir. Gökyüzünde yayılan manyetik dalgalar uydu antenlerimize oradan da uydu alıcıya gelirler. Fakat biz bu dalgaları görmeyiz. Hissetmeyiz. İşte beyinden yayılan frekansları da aynı şekilde göremeyiz ama etkilerini hayatımızda çok net görebiliriz.

Düşüncelerimiz TV ekranına yansımıyorlar ama hayatımızın ekranına yansıyorlar. Hayatımızı değiştirmek istediğimizde düşüncelerimizi de değiştirmemiz gereklidir.

Bolluk ve Bereket imgelemek

Bolluk ve bereket içinde yaşadığınızı düşünürseniz ve bunu bir alışkanlık haline getirirseniz –cidden ve tüm kalbinizle bunu yapmanız şartıyla- bir süre sonra bolluk ve bereketin hayatınıza geldiğini görebilirsiniz.

 O halde neden herkes mutlu ve zengin değil ?

Çünkü insanlar olmasını istedikleri şeylere odaklanmak yerine olmasını istemedikleri ( fakirlik- mutsuz yaşam) şeyler üzerine düşünüyorlar ve onlara odaklanıyorlar.

Etiketler: Düşünceler, manyetik sinyaller, düşüncelerin gücü

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/content/n3pnexwpnas01_data01/54/3652954/html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

*