Kişisel Gelişim Sitesi

Başarının Yolu Nereden Geçer

Başarının Yolu Nereden Geçer

Başarının Yolu Nereden Geçer

başarının-yolu

Başarının tek yolu mükemmelden daha azını kabul etmemektir. Mükemmelin zirvesine ulaşan insanların başarılı olmasındaki tek püf noktası budur.

Yetindiğiniz zaman, yerinizde sayarsınız. Yerinde saymak, maratonda iseniz size kaybettirir. Asıl gerçek başarı formülü mükemmelden aşağısına razı olmamaktır.

Başarmak için Kararlı Olmak Şart

Hangi iş olursa olsun, başarılı olmak ve gerçek başarı elde etmek için kararlı olmak ve ne istediğini tam olarak bilmekten geçer. Ne istediğini bilen ve kararlı olan insanlar için bir üçüncü aşama harekete geçmektir. Harekete geçtiğinizde karşınızda bir sürü engeller bulacaksınız. Kararlılığınız bu engelli yıkıp geçmek ya da bu engellerin altında ezilmek gibi önemli kavşaklarla karşılaşacak.

Unutmayın ki Her başarısızlığın altında;

  • Karardan vazgeçmek
  • Yılmak
  • Hedefleri şaşırmak

Vardır.

Planlar Her Zaman Tutmaz!

Yaptığınız planlar birebir tutmazsa ne yapacaksınız?

  • Kaderime küsüp boyun eğeceğim
  • Başka bir yoldan hedefime gideceğim

Bu noktada vereceğiniz cevap başarı ile başarısızlık arasındaki çizgiyi ayırır. Birinci seçeneği seçen milyonlarca insan var ve başarısız olmaya devam ediyorlar. İkinci seçeneği seçen insanların başarısı gecikir ama düşe kalka hedefe ulaşırlar. Bu nedenle başarılı olmak yolunda ilerlerken azim kararlılık ve cesaret üçlüsünü elden bırakmayın.

Etiketler: Başarılı olmak, azim, kararlılık, cesaret, başarının tek yolu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/content/n3pnexwpnas01_data01/54/3652954/html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

*