Kişisel Gelişim Sitesi

Başarılı Erkeğin Arkasındaki Kadın

Başarılı Erkeğin Arkasındaki Kadın

Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır. Erkek başarılıysa ve siz her zaman arkasındaysanız bu söz size uygundur.

 Ailesinin problemlerini omuzlayan kadınlar erkeğin başarısının asıl mimarlarıdır. Kadın her daim güçlü kalmak zorundadır. Kadınların, kocalarına verdikleri moral ve destek erkeğin ruh dünyasında ihtiyaç duyduğu ana motivasyon kaynaklarından birisidir. Erkeklere ‘’ başarsan da kaybetsen de her zaman seninle omuz omuza destek olacağım ’’ diyebilmek erkekler açısından motive edici cümlelerdendir. Sonucu ne olursa olsun desteğiniz erkeklere moral yönünden çok önemlidir.

 Erkeklere kendilerini iş hayatındaki durumlarıyla ilgili moral verici sözler söylemelisiniz. Ama bu gerçekleri görmesini engellememeli, gerektiğinde canını sıkacak olsa bile doğruları mutlaka söylemelisiniz.

başarılı erkeğin arkasındaki kadın

İş hayatında inişler ve çıkışlar her zaman olur ama önemli olan sizin desteğiniz , siz destek olursanız devam ettiği yolda tek olmadığının bilincine vararak kendine güveni artacaktır.

Kendisinin iş hayatındaki kritik noktaların evdeki veya başka sorunları erkeğe yansıtmadan halletmeye çalışın, düşüncelerini ikiye ,üçe bölmemeye çalışın.

başarılı erkeğin arkasındaki kadın

Erkeğin güvenini kazanın, sorunlarınız varsa halledin. Hiç bir zaman aranızda halledilmemiş , yarım kalmış sorunlar kalmasın. Güvenin, güvenmesini sağlayın. Eşlikten öte her zaman en iyi arkadaşı, sırdaşı olmaya çalışın. Sorunlarını beraber çözmeye çalışın. Gerektiği zaman size danışabileceği güveni verin.

Bunları yaparsanız Başarılı Erkeğin Arkasındaki Kadın olursunuz,    hem de mutlu ve huzurlu bir evliliğiniz olur.

 

Kişisel Gelişim Editörü

Aslı Kütükçü

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/content/n3pnexwpnas01_data01/54/3652954/html/wp-content/themes/poyraz/parts/singleslider.php on line 17
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Merve dedi ki:

  aynen öyle çok güzel yazmışınız.

  Tebrik ederim.

 2. yakup dedi ki:

  doğruya başka ne denir. kadın ne zaman ekeği bankamatik olarak görmeyi bırakıp hayat arkadaşı olarak görmeye başlarsa o zaman erkek, mutlu olur.

 3. hakan dedi ki:

  ben kariyer pesınde olan bır erkegın hayatında kadına yer vermemesı gerektıgıne ınanıyorum kadın veya kadınlar kariyer için maalesef bir engeldir tabi bu benim görüşüm

 4. Seyhan dedi ki:

  Her zaman bir erkeğe gücü verende gücünü alanda vezir edende rezil edende saygı duyulması gereken KADINLAR dır 🙂

 5. Asya dedi ki:

  Bende eşime her koşulda moral verip karşısında güçlü ve mutlu olmaya çalışıyorum. Başarılı mı, evet başarılı ve başarısı da her geçen gün yükseliyor ancak bu arada benim sabrım tükeniyor onu ne yapsak acaba 🙂

 6. Rıfkı dedi ki:

  Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın var derler ya aynen öyle ayrıca karşılıklı ilişkide güven kazanmakta çok önemli.

BİR YORUM YAZ

*